Baza skradzionych smartfonów i tabletów

8 stycznia 2018

Baza skradzionych smartfonów i tabletów

Kradzieże telefonów, smartfonów i tabletów są niestety na porządku dziennym. Do kradzieży dochodzi w pociągach, autobusach, miejscach gęsto zaludnionych. Nierzadko urządzenia wykradane są z samochodu na parkingach supermarketów, galerii handlowych, kościołów.

Co zrobić, gdy zostanie nam skradziony smartfon czy tablet? Najważniejszym krokiem jest zgłoszenie tego na policję. Ale czy to wystarczające? Jeśli nasz smartfon czy tablet nie kosztował dużo, są marne szanse, że policja będzie poświęcać większe siły i środki na próbę odzyskania urządzenia. Ale też nie oznacza to, że zignoruje sprawę. Każdego dnia policjanci odzyskują tysiące skradzionych przedmiotów.

Jak więc możemy sobie pomóc odzyskać urządzenie? Odpowiedź jest oczywista – dodać je do bazy online. Dodanie smartfona czy tabletu do bazy serwisu kradzieje.pl zwiększa prawdopodobieństwo jego odnalezienia. W jaki sposób? Coraz więcej osób, kupując smartfon czy tablet z niepewnego źródła, przeszukuje naszą bazę, aby sprawdzić, czy urządzenie nie jest kradzione. Gdy okaże się, że jest, wtedy taka osoba z reguły kontaktuje się z właścicielem, aby zwrócić sprzęt. W większości przypadków udaje się też złapać złodzieja.

Więc nie ma na co czekać – jeśli skradziono Ci smartfon lub tablet, dodaj informację na jego temat do naszej bazy. Nasza baza skradzionych smartfonów i tabletów, a także innych przedmiotów, jest najobszerniejszą i najbardziej zaawansowaną technologicznie bazą na polskim rynku.

Weź udział w dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Podaj nazwę urządzenia, lub numer seryjny (VIN, IMEI), miasto, bądź inne dane